Бетон ОдессаБетон є штучним будівельним матеріалом, який виробляється шляхом змішування спеціально ущільненої та підібраної суміші. До цієї суміші входять водяна основа, цемент, а також різні види заповнювачів. Компоненти змішуються в потрібній пропорції та правильній послідовності. Щоб наділити бетон додатковими характеристиками, до нього додають модифікуючі добавки, наприклад пластифікатор. Такі добавки необхідні збільшення пластичності маси, і навіть для швидкості схоплювання, до створення водонепроникності, морозостійкості.
Докладніше про характеристики бетону, необхідні для замовлення, ви можете прочитати тут.

Доставка бетона по Одесі та Одеській області
Скачати прайс-лист   Замовити бетон

Причини замовити бетон у СІББУД

Сертифікати якості
Ми надаємо сертифікат відповідності якості на кожну партію бетону, ви отримуєте гарантію високоякісної продукції.

Постачання бетону всіх марок
Доставляємо сертифікований бетон М100, М150, М200, М250, М300, М350 і М400 сучасними автобетонозмішувачами в обсязі від 1 м3.

Недорога доставка по Одесі
Доставка бетону Одесі коштує лише 220 грн/м3. При цьому перша година перебування бетонозмішувача на об’єкті не оплачується.

Приймаємо замовлення на відвантаження бетону 6 днів на тиждень
Ви можете зробити замовлення будь-якого дня крім неділі. Наші бетонозмішувачі доставлять замовлення по Одесі та області.

Швидка обробка замовлення
Наші менеджери цінують ваш час та обробляють замовлення одразу після його надходження, ви можете зателефонувати або написати нам, використовуючи форму зворотного зв’язку.

Ціны на бетон

Наші ціни вигідно відрізняються від цін посередників. Якщо вам потрібно купити бетон в Одесі з доставкою, заповніть форму.

Детальніше про марки бетону можете почитати у нашій статті тут

m100Бетон М150Бетон М200М250m300Бетон М350Бетон М400

Наше розташування