Песок в Одессе

Будівельна компанія СІББУД пропонує купити пісок в Одесі та Одеській області, який ми доставляємо великовантажним автомобільним транспортом, граничний обсяг доставки однієї ходки автомобіля становить 40 тонн.

Наш пісок поставляється відразу з кар’єрів, він не дає усадки і тому підходить для будь-яких будівельних робіт. Вознесенський пісок не вимивається, оскільки не містить глини. У нас ви завжди можете купити вознесенський і лучинський пісок без посередників.

Потрібен будівельний пісок з доставкою в Одесі?
Скачати прайс   Замовлення піску

Причини купити пісок в СІББУД


Екологічно чистий пісок

Будівельний пісок прямо з кар’єру проходить кілька стадій промивання та відсіювання, після яких він стає універсальним та готовим до будь-яких будівельних робіт.

Працюємо 6 днів на тиждень

Для клієнтів, які хочуть купити пісок в Одесі, ми забезпечили всі умови, щоб швидка доставка піску здійснювалася у будь-який зручний час, навіть у вихідний день. Можлива доставка автомобільним транспортом від 1 до 40 т.

Замовити пісок

Швидка обробка замовлення

Наші менеджери цінують ваш час та обробляють замовлення одразу після його надходження, ви можете зателефонувати або написати нам, використовуючи форму зворотного зв’язку, щоб дізнатися вартість піску в Одесі з доставкою.

Ціни

Наші постійні клієнти забезпечені комфортними умовами, до яких входить доставка піску по Одесі та Одеській області, а також низька ціна. СІББУД дає можливість купити пісок в місті Одеса за ціною, яка вигідно відрізняється від компаній-посередників. При цьому ми пропонуємо постачання якісного та екологічно чистого піску, який можна використовувати у будь-яких будівельних роботах. Якщо ви хочете купити та отримати доставку піску (Одеса), заповніть форму.

Наше розташування