Щебень Одесса

Гранітний щебінь є затребуваним матеріалом для будівництва. Це неорганічний сипкий матеріал із зерном від 5 мм і більше. Він видобувається при дробленні гірських порід шляхом штучного вибуху монолітної скелі. Після цього щебінь розсіюють фракціями вручну. Фракції щебеню визначають його розмір, з цієї причини, розмір зерен набувається в процесі їх сортування та дроблення гірської породи. Якщо вам потрібно купити щебінь в Одесі, телефонуйте до компанії СІББУД.

Доставимо щебінь по Одесі та Одеській області
Скачати прайс-лист   Замовити щебінь

Причини замовити щебінь у СІББУД

Сертифікати якості
Кожна партія щебеню поставляється із сертифікатом відповідності якості.

Вибір фракцій щебеню
Доставляємо щебінь з фракцією 5-20 мм та 20-40 мм.

Приймаємо замовлення на відвантаження гранітного щебеню 6 днів на тиждень
Ви можете замовити щебінь у будь-який день, крім неділі. Наш великовантажний транспорт доставить замовлення по Одесі та області.

Ціна на щебінь в Одесі

Компанія СІББУД доставляє щебінь по Одесі та Одеській області. Наші менеджери готові професійно проконсультувати вас з усіх питань – телефонуйте або пишіть на електронну пошту. Наші ціни нижчі, ніж у посередників. Якщо вам потрібно купити щебінь у Львові з доставкою, заповніть форму.

Найменування Ціна за тонну (грн)
 Щебінь фр. 5-20 мм 335 Замовити
 Щебінь фр. 20-40 мм 315 Замовити

Наш щебінь має підвищений рівень міцності, він морозостійкий, має мінімальний коефіцієнт водопоглинання, а також стійкий до стирання.

Наше розташування